Jdi na obsah Jdi na menu
 Jak jsem se stala maskotem:

Jednoho dne, když si Kája a Anna nacvičovaly duo, vše už uměly a měly ještě pár minut čas, tak se rozhodly najít svého maskota. Prošmátraly všechny skříně, až najednou viděly v jedné vysoko položené poličce mě.
Hned jsem věděla, že si mě vezmou. Hned začaly dělat hůlku, učit mě točit a chytat ji (teď to ovšem zvládám lépe )
 Jakmile bylo vše hotovo, Kája i Anna se těšily, až mě představí ostatním z naší skupiny, ale nevěděly, jestli se jim budu líbit. Já byla ovšem přesvědčena, že mne přijmou s otevřenými náručemi.
 Ve středu (ve středu jsme měly tréninky) mne ukázaly holkám, ale jako první mne viděla Marťa a vykřikla tak hlasitě, že mi málem upadla má chlupatá ouška. Byla ze mne tak nadšená, že mne posadila na lavičku a najednou ze mě udělala POPSTAR. Všichni si mě fotili, dávali jako tapetu na své telefony... bylo to tak prima No a tak mě přijali do své skupiny.

My

Info o Lindě: 

Ještě do 5.6.2009 jsem se jmenovala Pampelinda, ale jméno se moc nikomu nelíbilo takže jsem dostala nové a hezčí = LINDA

Jsem maskotem už od vzniku skupiny

Jsem sobice (sob) která ráda nosí nové oblečení a učí se s hůlkou

Jezdím s holkama na soutěže, soustředění i vystoupení

Postupně se učím novější a novější prvky

 

Moje miminko Linduška:

Málo maskotům sportovních týmu se stává, že se jim narodí malé miminko. Mně se narodila moc krásná holčička.

Vůbec jsem nevěděla, jak ji pojmenovat a holky mi poradily, aby se jmenovala stejně jako já, ale zdrobněle. LINDUŠKA! Moc se mi to jméno líbilo. A jelikož jsem maskot Pampelišek, dala jsem na jejich radu a jméno mé malé sobice bylo na světě!

Všichni se mě ptají, jestli už umí točit nebo házet s hůlkou. Vždyť je ještě malá! Jak půjde čas, naučím ji to, ale zatím je její největší problém, kde má dudlíček.

 

cimg3337.jpg